Satış Sonrası Hizmetlerimiz

PcKolik.com web sitesi üzerinden aldığım ürünü beğenmedim/memnun kalmadım. İade prosedürü nedir?

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun çerçevesinde, sitemizden aldığınız ürünleri 14 gün içinde iade koşullarına uygun ürünler ise iade edebilirsiniz. İade koşullarına uygun ürünler ise kabul edilmesi için, ürün kutusunun yırtılmamış, deforme olmamış ve yeniden satılabilirliğini yitirmemiş şekilde, tüm kutu içerisindeki aksesuarlarıyla ve ürünün kargoda hasar görmeyecek şekliyle korunup gönderilmesi gerekmektedir.

Eğer aldığınız üründen memnun kalmadıysanız veya çeşitli bir sebeple iade etmek istiyorsanız, İletişim sayfasındaki kanallardan bize ulaşarak, sipariş numaranız ile birlikte iade etmek istediğiniz ürün hakkında bilgileri PcKolik Destek birimine iletin. Arkadaşlarımız sizi gerekli şekilde bilgilendirecek ve yapılacak işlemler konusunda yönlendirecektir.

PcKolik.com web sitesi üzerinden aldığım ürünün değişimini/iadesini mağazadan yapabilir miyim?

Bütün değişim ve iade işlemleri PcKolik Destek Birimi tarafından yürütülür, eğer işlemi kargo yerine mağazadan yapmak isterseniz, stok durumunun uygunluğuna göre arkadaşlarımız gerekli bilgiyi verecek ve süreci organize edeceklerdir.

Ürünüm bozuldu, teknik servis için kime başvuracağım?

PcKolik.com’da satılan tüm ürünler en az iki sene yetkili distribütör veya üretici firma garantisi altındadır. Ürününüz ile ilgili yaşadığınız tüm teknik arızalarda bu firmalardan garanti dahilinde destek alabilirsiniz. Güncel yetkili servis ve distribütör bilgileri için lütfen PcKolik Destek Birimine ulaşın.

Aldığım ürünün yetkili servis veya distribütörünü nasıl öğrenebilirim?

Güncel yetkili servis ve distribütör bilgileri için lütfen PcKolik Destek Birimine ulaşın.

Ürünüm kaza sonucu hasar gördü ve garanti dışı, tamir edebilir misiniz?

Elektronik ürünlerde tamir işlemleri ürünün genel dayanıklılığını düşürdüğünden, hasarlı bölümlerin yedek parça ile değiştirilmesi genelde tercih edilir. PcKolik olarak yedek parça stoğumuz olmadığı için bu tarz bir tamir hizmeti vermemekteyiz.

Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.
Tüm Ürünler
0 Listem
1 item Sepetim
Hesabım

Seo Danışmanlık Hizmeti

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal web site

İnfluencer Marketing